“Je kunt niet op een wolk naar het succes toe drijven. Het leven is een gevecht.” ~ Arjan Dokelaar
“De geest heeft oneindig veel mogelijkheden want mogelijkheden geven mogelijkheden.” ~ Arjan Dokelaar
“Schrijvers zijn uit ander hout gesneden dan de pillen die artsen mogen voorschrijven.” ~ Suciah Kukuk
“Als dit universum in zijn miljoenvoudige orde en precisie het resultaat van een blind toeval zou zijn, dan is dat net zo geloofwaardig als wanneer een drukkerij explodeert en alle druklettertjes weer op de grond terecht komen in de voltooide en foutloze vorm van het woordenboek.” ~ Albert Einstein
“De Nazi’s hadden de Duitse psychiatrie niet nodig, het was andersom, de Duitse psychiatrie had de Nazi’s nodig.” ~ Ernst Klee
“Fantasie is belangrijker dan kennis, want kennis is begrensd.” ~ Albert Einstein
“Het echte teken van intelligentie is niet kennis, maar verbeelding.” ~ Albert Einstein
“De psyche is een direct exponent van de bron van het leven. Het fysieke kan niet aan de basis staan van het fysieke en dat betekent dat het leven en daarmee onze psyche meer is dan een product van de bouwstenen c.q. chemische processen in de hersenen.” ~ Arjan Dokelaar
“Zonder problemen overwinnen is er geen vooruitgang.” ~ Arjan Dokelaar
“Zonder pillen geen psychiater.” ~ Arjan Dokelaar
“Als het leven goed zou zijn zoals het was dan was er geen reden om te bestaan.” ~ Arjan Dokelaar
“Verstand zonder wijsheid leidt tot verderf.” ~ Jakob Böhme
“Zonder potentieel voor depressie is er geen potentieel voor euforie. Depressieve emoties maken onderdeel uit van een depressie-euforie systeem dat mensen drijft naar succes.” ~ Arjan Dokelaar
Moraliteit en "de betekenis van het leven"
"Wat is de betekenis van het leven?" is een vraag die velen tot wreedheden heeft gedreven, jegens zichzelf en jegens anderen.
Wanneer moraliteit wordt gereduceerd tot een empirische eigenschap van de sociale wetenschappen, welke theorie zou dan mogelijk het idee kunnen voorkomen dat moraliteit een illusie is?
Voor het herpubliceren van het artikel op uw website of blog kunt u de HTML code downloaden.
Indien u het artikel op een forum wenst te publiceren dient u te kiezen voor de forumcode die op uw forum wordt gebruikt. Het type code dat gebruikt wordt staat meestal vermeld onder de berichteditor van het betreffende forum.
De Tweede Kamer probeert met man en macht de ADHD epidemie te stoppen maar in Ede gaan de psychiaters gewoon twee keer zo hard door met hun groei-drang.
Het blijft onbegrijpelijk dat ze dit soort praktijken er toch telkens weer door weten te krijgen.
Disclaimer deze publicatie bevat informatie, beeldmateriaal of professioneel geschreven artikelen uit externe bronnen die kunnen zijn vertaald, aangepast, uitgebreid, voorzien van links, foto's en videos, met als doel het onderwerp - soms vanuit een ander (beoogd duidelijker) perspectief - bespreekbaar te stellen.
Er zijn sterke aanwijzingen dat er sprake is van eugenetische motieven waarbij kinderen met ADHD medicatie een psychose worden ingedreven om ze met het lucratieve antipsychotica - het meest winstgevende medicijn-type van de farmaceutische industrie - gecontroleerd te laten sterven.
De Belgische apotheker Fernand Haesbrouck waarschuwt er al 10 jaar voor via zijn website www.adhdfraude.net. Hij is begin 2013 vrijgesproken door de Orde van Apothekers van België wat betekent dat zijn bewering correct moet zijn.
U kunt de bovenstaande HTML code ongewijzigd op uw website of blog plaatsen. Tevens kunt u de Adobe Flash (SWF) banner downloaden en vanaf uw eigen server hosten.
De achtergrondkleur kan worden aangepast door de code #FFFFFF te vervangen met de gewenste HTML kleurcode.
Dr. Laura Batstra (blog) heeft ontslag genomen bij een GGZ-instelling uit afkeer tegen ADHD-screenen op scholen. Dr. Laura Batstra is auteur van het boek “Hoe voorkom je ADHD? Door de diagnose niet te stellen!” en stelt dat ADHD geen hersenziekte is en dat het daarom onverantwoord is om de hersenen van kinderen te behandelen.
Terwijl de Tweede Kamer er alles aan doet om de ADHD epidemie in Nederland aan banden te krijgen start de psychiatrie onderwijl initiatieven om kinderen in een vroeger stadium te diagnosticeren met ADHD. In Ede is bijvoorbeeld een psychiatrisch screening programma gestart op peuterspeelzalen.
is een petitie gestart gericht aan politici. Teken de petitie en nodig anderen uit om te tekenen!
Pingback: Protest actie in Ede (Gelderland) tegen screening voor ADHD op peuterscholen!()